Tablet için WhatsApp indir

whatsapp-tablet

Internet üzerinden diğer WhatsApp kullanıcıları için hızlı ve kolayca ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Telefonunuzun pil genellikle hızlı bir şekilde deşarj Çünkü, insanlar WhatsAppiçin ikinci bir cihaz olarak tablet kullanmak istiyorum. Son zamanlarda, bu tabletlerde de kullanmak mümkün ve WhatsApp tarafından desteklenmektedir. Samsung ve pencereler sürümleri bu destekleyen, ancak tabii aynı zamanda WhatsApp iPad kalmıyor.

Resmi Whatsapp uygulaması telefon numaranız ile eşleştiğinden dolayı tabletler ile kullanmak malesef mümkün olmuyor. Fakat bu uygulama sayesinde tabletleriniz üzerinde arkadaşlarınızla mesajlaşma keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir akıllı telefon tablet göreceli avantajları çok büyük. Sen yazmak için güzel bir büyük ekrana sahip. Tüm mesajlar büyük görüntülenir ve daha az kaydırma yapmak zorunda. Sen sadece telefonun yanına bir tablet kullanabilirsiniz. Evde iseniz size telefonunuzu kullanabilirsiniz halindeyken olduğunuzda, tablet kullanabilirsiniz. Zaten birden fazla platform için mevcuttur açıklandığı gibi WhatsApp Tablet olduğunu.

Tablet için WhatsApp indir

Install Whatsapp on Tablet, Android tabletleriniz üzerinde Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp‘ı kullanabilmeniz için gerekli olan uygulamadır.

Whatsapp Google Rehberinizdeki kişileri senkronize ederek kişileri eşleştirir ve bunun üzerinden karşıdakileri görmenizi sağlar.  Yani tabletiniz 3G’li SIM kartlı olmasına gerek yok. İnternete bağlanması kafi. Ama hem telefonda hem de tablette aynı anda kullanmanız pek mümkün değil. Öncelikle bunun için telefonunuzdaki Google Play  hesabı ile tabletteki aynı hesap olmalı ki rehberinizi alabilsin. Ya da telefonunuz whatsapp desteklemiyor ama android tabletiniz var, fakirliğinizi  belli etmeyin tablete kurarak bu hizmetten faydalanın.

Sim kart olmadan tabletinizde whatsapp kullanabilirsiniz. Hic mi hiç sorun olmayacaktır. Bu nedenle eğer telefonunuzdan whatsapp açarsanız aktivasyon hatası verecek, aktifleştirecek bu sefer de tabletten giremeyeceksiniz. Benim elimde fazladan bir sim kart vardı onu tabletime taktım sorun yok güzel güzel kullanıyorum.  Aslına bakarsanız android tabletler de bildiğiniz telefon, tek farkı sim yuvası olması.

Eğer tabletinizde sim kart yuvası varsa, bir kaç yazılım değişikliğiyle telefon niyetine kullanabilirsiniz. Verdiğim bu iki linke de tıklayarak doğrudan WhatsApp.apk dosyasını indirip tablete kurabilirsiniz.

Tablet için WhatsApp Apk indir

Tablete WhatsApp yükledikten sonra bu işareti kaldırmanız güvenliğiniz açısından önemlidir. Şimdi dosya yöneticisine girerek apk dosyasını tıklayın ve WhatsApp tablete yüklensin.

İndirdiğiniz APK dosyasını Android tabletinize yüklemeden önce, tabletin Ayarlar menüsüne girip güvenliği atlatmanız gerekiyor. Bunun için de Ayarlar>Güvenlik>Cihaz Yönetimi altındaki “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini onaylayın. WhatsApp’ı yükledikten sonra bu onayı geri almak, cihazınızın güvende kalması için faydalı olacaktır.

Bu işlemin ardından, eğer bilgisayar ile indirdiyseniz WhatsApp APK dosyasını tabletinizde bulunan SD karta atın ve dosya yöneticisi üzerinden APK’yı açın. Direkt tablet üzerinden indirdiyseniz de bildirim alanındaki WhatsApp APK dosyasına tıklayın ve mesajlaşma uygulamasını tabletinize yükleyin.

WhatsApp’ı açtıktan sonra, karşınıza telefon numarası onayı çıkacak. Kullandığınız numarayı girin ve Tamam’a tıklayın. Telefonunuza bir mesaj gelecek ancak doğal olarak bu mesaj tabletiniz tarafından fark edilmeyecek. Birkaç dakika sonra WhatsApp Indir gezginler, size SMS ile doğrulamanın hata verdiğini ve sesle doğrulamayı denemenizi söyleyecek. Beni Ara seçeneğine basın ve telefonunuzdan gelen aramaya cevap vererek gereken kodu girin. Bu işlemin ardından WhatsApp’ı tabletinizde kullanabileceksiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir